KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046195
nr 1404 6195
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Fram till lustgårdens närhet", 1987. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x95 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:06:33
20/6 22:26:53
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel